1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
11,5 x 7,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
7 x 5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
6,5 x 5,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
7,5 x 6 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie
21 x 15,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie
13 x 9 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie
13 x 9 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie
8,5 x 6 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
6,5 x 4,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
12 x 8 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
29 x 22,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová (Schlobylová ?)
6,5 x 4 cm
Signatura: neznačeno