1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
11,5 x 5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
11,5 x 14,5 cm
Signatura: neznačeno
15 x 14 cm
Signatura: neznačeno
litografie
13 x 9 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie
13 x 9 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie
13 x 9 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
kombinovaná technika, lepenka
19,5 x 28 cm (výřez)
Signatura: LD L. Jiřincová
1970, 1985
barevná litografie, serigrafie
10 x 10 / 11 x 7,5 cm
Signatura: 2 x PD L. Jiřincová
barevný lept 173/200
33,5 x 24 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie
12 x 6,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
barevný lept 173/200
33,5 x 24 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
barevná litografie
17 x 13 cm
Signatura: PD L. Jiřincová