1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
v 6,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie, akvarel
v 31,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie s podtiskem
v 13 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie
v 32 ✕ š 21 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
kresba perem
v 21 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie
v 10,5 ✕ š 6 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
originální lept
v 14,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
kresba perem
v 21 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie
v 31 ✕ š 20 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie
v 32 ✕ š 21 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie 5/30
v 28,5 ✕ š 36 cm
Signatura: PD L. Jiřincová