1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
litografie
8,5 x 6,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie 5/12
22 x 12 cm
Signatura: PD L. Jiřincová 50
2 x litografie
19 x 10 / 19 x 10 cm
Signatura: PD / LD L. Jiřincová
7,5 x 7,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
15 x 9,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
barevná litografie
8 x 5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
barevná litografie
8,5 x 4 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie
13,5 x 9,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie
13,5 x 9,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie
10,5 x 7 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
6,5 x 3,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová, na rubu autorské razítko
5,5 x 4 cm
Signatura: UD L. Jiřincová