1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
barevná litografie
v 12 ✕ š 10 cm
Signatura: UD L. Jiřincová, na rubu L. Jiřincová
litografie
v 23 ✕ š 15 cm
Signatura: LD L. Jiřincová
litografie
v 21,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie
v 23,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie
v 8 ✕ š 5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
3 x litografie
v 23,5 ✕ š 16 cm
Signatura: 3 x PD L. Jiřincová
litografie
v 23,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie s podtiskem
v 15,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
v 10 ✕ š 4,5 cm
Signatura: neznačeno
tuš, akvarel, pastel
v 19,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie
v 23 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie
v 23,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD L. Jiřincová