1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
barevný linoryt
10 x 8 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
6 x 4 cm
komb. technika, tužka, akvarel, papír
32 x 21 cm
Signatura: LD L. Jiřincová
litografie
25 x 17 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie
24 x 16 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie
24 x 16 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
akvarel, karton
42 x 30 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
barevná litografie
20 x 14 cm
Signatura: PD Jiřincová
barevná litografie
20 x 14 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
12,5 x 8 cm
Signatura: DU L. Jiřincová