1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
kombinovaná technika, tempera, tuš, pastel, karton
100 x 70 cm
Signatura: DU I. Ouhel 96
akvarel
10 x 20 cm
Signatura: I. Ouhel
17,5 x 11,5 cm
Signatura: I. Ouhel 2000
akryl, karton
30 x 41 cm
Signatura: I. Ouhel 92
kolorovaný linoryt 6/30
20,5 x 20 cm
Signatura: I. Ouhel 99
olej, plátno
30 x 25 cm
Signatura: Ouhel 90
kolorovaný dřevoryt 41/50
19,8 x 30 cm
Signatura: I. Ouhel 2001
akryl, pastel
17 x 24,3 cm
Signatura: I. Ouhel 93
2003
litografie
46 x 31 cm
Signatura: I. Ouhel 03
2003
litografie
30,5 x 46 cm
Signatura: I. Ouhel 03
akvarel, karton
16 x 23 cm
Signatura: I. Ouhel 92
olej, dřevěná deska
27,5 x 20,8 cm
Signatura: Ouhel