1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
2002
akryl, olej, koláž, karton
21,5 x 17 cm
Signatura: I. Ouhel 2002
2000
akvarel, tuž
13 x 13 cm
Signatura: I. Ouhel 00
2007
olej, plátno, sololit
19,5 x 13,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel 07
2006
olej, sololit
20 x 18,5 cm
Signatura: LD I. Ouhel 06
olej, plátno
28 x 19 cm
Signatura: LD I. Ouhel 01
2006
olej, akvarel
12,5 x 19,5 cm
Signatura: I. Ouhel 06
2000
olej, plátno
60 x 40 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 2000
kolorovaný dřevoryt 41/50
20 x 30 cm
Signatura: I. Ouhel 2001
ručně kolorovaný linoryt
19,5 x 12,5 cm
Signatura: I. Ouhel 1999
2003
litografie
30 x 46 cm
Signatura: LD I. Ouhel 03
2004
akvarel
10,6 x 20,7 cm
Signatura: I. Ouhel 04
litografie 54/100
28 x 18,5 cm
Signatura: Ivan Ouhel 95