1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
olej, plátno
115 x 95 cm
Signatura: PD I. Ouhel 94
2009
barevná litografie 80/100
28,5 x 43,5 cm
Signatura: Ivan Ouhel 2009
2008
kombinovaná technika, papír
71,5 x 102,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel 08
olej, plátno
68 x 55 cm
Signatura: PD I. Ouhel 86
2009
olej, plátno
20 x 35 cm
Signatura: na blindrámu Ivan Ouhel 09
10,5 x 14 cm
Signatura: Ivan Ouhel na protistraně dvoulistu
2005
linoryt, akvarel 27/50
30 x 19,5 cm
Signatura: I. Ouhel 05
kresba, kombinovaná technika
10,5 x 14,5 cm
Signatura: Ivan Ouhel
pastel, akvarel
47,5 x 36 cm
Signatura: I Ouhel 92
2009
barevná litografie 76/100
56 x 40 cm
Signatura: Ivan Ouhel 2009
2000
akvarel
30 x 39 cm
Signatura: I. Ouhel 00
2009
barevná litografie 42/100
43,5 x 28,5 cm
Signatura: Ivan Ouhel 2009