1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
2009
barevná litografie 60/100
43,5 x 28,5 cm
Signatura: Ivan Ouhel 2009
2009
barevná litografie 50/100
56 x 40 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 2009
akvarel
27 x 36 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel
2007
akvarel
22,5 x 18 cm
Signatura: I. Ouhel 07
2006
olej, plátno, lepenka
17,5 x 11,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel 06
2006
olej, plátno, lepenka
23 x 10 cm
Signatura: PD I. Ouhel 06
linoryt, akvarel 17/30
19,5 x 17,5 cm
Signatura: Ivan Ouhel 99
2007
olej, plátno, sololit
23,5 x 16 cm
Signatura: UD I. O. 07
2007
akvarel
22,5 x 18 cm
Signatura: I. Ouhel 07
koláž, akvarel
17 x 24,5 cm
Signatura: I. Ouhel 92
akvarel
41 x 29 cm
Signatura: I. Ouhel 97
2006
barevný linoryt, autorský tisk
19,5 x 30 cm
Signatura: Ivan Ouhel 06