1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
akvarel
v 9,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel
olej, plátno
Signatura: PD I. Ouhel 88, na rubu na blindrámu Ivan Ouhel /1989
olej, plátno
v 60 ✕ š 60 cm
barevná litografie 29/100
v 43,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 2009
linoryt, akvarel, autorský tisk
20 x 20 cm
Signatura: PD I. Ouhel 1999
barevný linoryt 13/50
v 17,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD I. Ouhel 2001
barevná litografie 19/100
v 28,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 2009
v 19,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel
dřevoryt, akvarel 3/60
v 30 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel 2003
akvarel, voskovky
v 14 ✕ š 15 cm
Signatura: LD Ivan Ouhel
akvarel
v 26 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel
barevná litografie 26/100
v 43,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 2009