1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
2009
barevná litografie 3/100
43,5 x 28,5 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 2009
dřevoryt, akvarel
6,5 x 11 cm
Signatura: UD Ivan Ouhel
olej, malířská lepenka
21 x 25 cm
Signatura: PD Ouhel
akvarel, tužka, pastel
17 x 12 cm
Signatura: UD I. Ouhel 99
akvarel, pastelky
15 x 21 cm
Signatura: LD I. Ouhel 2001
akvarel, fix, karton
24,5 x 17,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel 93
dřevoryt, akvarel
6,5 x 11 cm
Signatura: UD Ivan Ouhel
barevná litografie, autorský tisk
28 x 19 cm
Signatura: PD I. Ouhel 96
2004
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: LD I. Ouhel 04
2000
akvarel, pastel, tužka
29,5 x 42 cm
Signatura: LD I. Ouhel 2000
2002
dřevoryt, akvarel 34/50
20 x 21 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 2002
2009
barevná litografie 100/100
56 x 40 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 2009