1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
dřevoryt, akvarel
6,5 x 11 cm
Signatura: UD Ivan Ouhel
akvarel, pastel
28,5 x 25,5 cm
Signatura: UD 1991 Ouhel
akvarel, pastel
28,5 x 21,5 cm
Signatura: UD I. Ouhel 90
37,5 x 30 cm (výřez)
Signatura: UD I. Ouhel 90
2006
linoryt, akvarel, autorský tisk
19,5 x 30 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 06
olej, akryl, plátno
20 x 30 cm
Signatura: LD I. Ouhel 98
37,5 x 30 cm (výřez)
Signatura: UD I. Ouhel 90