1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
2015
akvarel, karton
15 x 19,5 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel
linoryt, akvarel 17/30
20 x 20 cm
Signatura: PD I. Ouhel 99
linoryt, akvarel, autorský tisk
20 x 20 cm
Signatura: PD I. Ouhel 1999
akvarel, pastel
28,5 x 25,5 cm
Signatura: UD 1991 Ouhel
dřevoryt, akvarel
6,5 x 11 cm
Signatura: UD Ivan Ouhel
barevná litografie 30/100
28 x 18,5 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 95
dřevoryt, akvarel, autorský tisk
19,5 x 17 cm
Signatura: PD I. Ouhel 99