1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
kombinovaná technika, tempera, tuš, pastel, karton
100 x 70 cm
Signatura: DU I. Ouhel 96
akvarel
10 x 20 cm
Signatura: I. Ouhel
17,5 x 11,5 cm
Signatura: I. Ouhel 2000
akryl, karton
30 x 41 cm
Signatura: I. Ouhel 92
kolorovaný linoryt 6/30
20,5 x 20 cm
Signatura: I. Ouhel 99
olej, plátno
30 x 25 cm
Signatura: Ouhel 90
kolorovaný dřevoryt 41/50
19,8 x 30 cm
Signatura: I. Ouhel 2001