1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
olej, plátno
25 x 20 cm
Signatura: PD I. Ouhel 98
2004
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: LD I. Ouhel 04
2009
barevná litografie 3/100
43,5 x 28,5 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 2009
dřevoryt, akvarel
6,5 x 11 cm
Signatura: UD Ivan Ouhel