1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
linoryt, akvarel, autorský tisk
20 x 20 cm
Signatura: PD I. Ouhel 1999
barevný linoryt 13/50
17,5 x 11 cm
Signatura: PD I. Ouhel 2001
2012
kombinovaná technika, tempera, karton
14 x 19 cm
Signatura: PD I. Ouhel
1. pol. 70. let 20. stol.
olej, plátno
169 x 151,5 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Ouhel
2014
kvaš, papír
11 x 14,5 cm
Signatura: LD I. Ouhel
2009
barevná litografie 21/100
43,5 x 28,5 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 2009