1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
2006
15 x 32 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel
2009
barevná litografie 37/100
28,5 x 43,5 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 2009
2015
akvarel, pastel, tužka
14 x 19 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel
akvarel, tužka
11 x 15 cm
Signatura: UD I. Ouhel 97
barevný linoryt 13/50
15,5 x 11 cm
Signatura: PD I. Ouhel 2001
2 x linoryt, akvarel, autorský tisk
2 ks 6,5 x 11 cm
Signatura: 2 x PD Ivan Ouhel
2005
olej, plátno
20 x 28 cm
Signatura: LD I. Ouhel 05, na rubu na blindrámu Ivan Ouhel 05
linoryt, akvarel, autorský tisk
20 x 20 cm
Signatura: PD I. Ouhel 1999