1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
akryl, pastel
17 x 24,3 cm
Signatura: I. Ouhel 93
2003
litografie
46 x 31 cm
Signatura: I. Ouhel 03
2003
litografie
30,5 x 46 cm
Signatura: I. Ouhel 03
akvarel, karton
16 x 23 cm
Signatura: I. Ouhel 92