1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
v 15,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel
2003
litografie
30 x 46 cm
Signatura: LD I. Ouhel 03
2004
akvarel
10,6 x 20,7 cm
Signatura: I. Ouhel 04
litografie 54/100
28 x 18,5 cm
Signatura: Ivan Ouhel 95