1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
v 19,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel
dřevoryt, akvarel 3/60
v 30 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel 2003
akvarel, voskovky
v 14 ✕ š 15 cm
Signatura: LD Ivan Ouhel
akvarel
v 26 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel
barevná litografie 26/100
v 43,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 2009
2009
barevná litografie 77/100
56 x 40 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 2009
2019
barevná litografie 24/100
28,5 x 43,5 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 2019
litografie, akvarel
9 x 7,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel