1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
v 15,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel
olej, plátno
25 x 30 cm
Signatura: I. Ouhel 95
akvarel, karton
58 x 39 cm
Signatura: I. Ouhel Kréta 98