1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
tempera
100 x 70 cm
Signatura: UD I. Ouhel 97
2004
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: LD I. Ouhel 04
akryl, lepenka
74,5 x 99 cm
Signatura: UD I. Ouhel 98
olej, akvarel, papír
42 x 58 cm
Signatura: UD I. Ouhel
linoryt, akvarel 35/50
20 x 30 cm
Signatura: PD I. Ouhel 2001
akryl, akvarel, tužka, pastel
17 x 12 cm
Signatura: UD I. Ouhel 99
2005
linoryt, akvarel 27/50
30 x 19,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel 05
akryl, akvarel, pastel
17,5 x 12 cm
Signatura: PD Ouhel 99, LD Moře 99
tužka, akryl, pastel, plátno
19 x 19,5 cm
Signatura: LD I. Ouhel 91
barevná litografie, autorský tisk
28 x 19 cm
Signatura: PD I. Ouhel 96
2000
linoryt, akvarel 4/50
18 x 11,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel 2000
2008
akryl, tempera, karton
71,5 x 100 cm
Signatura: PD I. Ouhel 08