1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
2000
akryl
21,5 x 32 cm
Signatura: I. Ouhel 00
akvarel
23 x 30,5 cm
Signatura: I. Ouhel 95
2006
akryl, olej, plátno, sololit
21 x 15 cm
Signatura: PD I. Ouhel 06
2006
kresba tužkou, akvarel
25 x 36,5 cm
Signatura: I. Ouhel 06
akvarel, pastel
17 x 24 cm
Signatura: I. Ouhel 96
2003
akvarel, stříbřenka
19,5 x 28 cm
Signatura: I. Ouhel 03
2007
olej, plátno, sololit
18 x 18 cm
Signatura: LD I. Ouhel 07
2000
akvarel, pastel
42 x 29,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel 2000
tempera
38 x 30 cm
Signatura: UD I. Ouhel 90
kolorovaný dřevoryt 9/42
24,5 x 17,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel 92
kolorovaný linoryt 17/30
19,5 x 13 cm
Signatura: I. Ouhel 99
2000
tempera, akvarel, tuš
37 x 29,5 cm
Signatura: I. Ouhel 00