1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
2009
barevná litografie 77/100
28,5 x 43,5 cm
Signatura: Ivan Ouhel 2009
akvarel
15 x 11 cm
Signatura: I. Ouhel 92
olej, plátno
68 x 55 cm
Signatura: PD I. Ouhel 86
2000
akvarel, olej, karton
37,5 x 36 cm
Signatura: UD I. Ouhel 2000
2000
akvarel, tuš
20 x 29 cm
Signatura: I. Ouhel 00
2009
barevná litografie 50/100
56 x 46 cm
Signatura: Ivan Ouhel 2009
2009
barevná litografie 82/100
28,5 x 43 cm
Signatura: Ivan Ouhel 2009
2009
barevná litografie 72/100
43 x 28 cm
Signatura: Ivan Ouhel 2009
2009
barevná litografie 94/100
29 x 43 cm
Signatura: Ivan Ouhel 2009
akvarel, olej, tužka
36 x 25,5 cm
Signatura: I. Ouhel 98
olej, akvarel
29 x 21 cm
Signatura: I. Ouhel
2009
barevná litografie 60/100
28,5 x 43,5 cm
Signatura: Ivan Ouhel 2009