1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
2009
barevná litografie 83/100
28,5 x 43,5 cm
Signatura: Ivan Ouhel 2009
barevná litografie 30/100
28 x 19 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 95
2006
dřevoryt, akvarel 47/50
30 x 20 cm
Signatura: I. Ouhel 06
linoryt, akvarel 35/50
20 x 30 cm
Signatura: I. Ouhel 2001
2005
linoryt, akvarel 27/50
30 x 19,5 cm
Signatura: I. Ouhel 05
2006
dřevoryt, akvarel
30 x 20 cm
Signatura: I. Ouhel 06
linoryt, akvarel 17/30
20 x 20 cm
Signatura: I. Ouhel 99
linoryt, akvarel, autorský tisk
20 x 20 cm
Signatura: I. Ouhel 1999
linoryt, akvarel 35/50
20 x 30 cm
Signatura: I. Ouhel 2001
2005
linoryt, akvarel 27/50
30 x 19,5 cm
Signatura: I. Ouhel 05
2009
barevná litografie 49/100
56 x 40 cm
Signatura: Ivan Ouhel 2009
2009
barevná litografie 10/100
43,5 x 28,5 cm
Signatura: Ivan Ouhel 2009