1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
akvarel, tužka
11 x 15 cm
Signatura: UD I. Ouhel 97
barevný linoryt 13/50
15,5 x 11 cm
Signatura: PD I. Ouhel 2001
2 x linoryt, akvarel, autorský tisk
2 ks 6,5 x 11 cm
Signatura: 2 x PD Ivan Ouhel
2005
olej, plátno
20 x 28 cm
Signatura: LD I. Ouhel 05, na rubu na blindrámu Ivan Ouhel 05
linoryt, akvarel, autorský tisk
20 x 20 cm
Signatura: PD I. Ouhel 1999
19,5 x 12,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel 1999
linoryt, akvarel, pastel 2/42
24,5 x 17,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel 92
2 x linoryt
10,5 x 7,5 / 10,5 x 10 cm
Signatura: PD I. Ouhel, UD I. Ouhel
2015
akvarel, karton
15 x 19,5 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel
linoryt, akvarel 17/30
20 x 20 cm
Signatura: PD I. Ouhel 99
20 x 20 cm
Signatura: PD I. Ouhel 1999
akvarel, pastel
28,5 x 25,5 cm
Signatura: UD 1991 Ouhel