1909–1985
398
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
barevná litografie 30/100
28 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
barevná litografie 30/100
27,5 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
barevná litografie 30/100
28 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
barevná litografie 30/100
28 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
barevná litografie 30/100
28 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
barevná litografie 30/100
28 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
barevná litografie 30/100
28 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
barevná litografie 30/100
28 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
21 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
20 x 15 cm
Signatura: neznačeno
17 x 23,5 cm
Signatura: neznačeno
18 x 15 cm
Signatura: neznačeno