1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
kombinovaná technika, papír
v 47 ✕ š 63 cm
Signatura: PD F. Gross 66
v 30 ✕ š 22 cm
Signatura: PD F. Gross 45
barevná litografie 6/50
v 27 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD F. Gross 63
40. léta 20. stol.
kombinovaná technika (na rubu kresba tužkou přenesená na líc)
v 25 ✕ š 16 cm
Signatura: PD F. Gross
kresba tuší, akvarel
v 26,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: LN F. Gross, PN 18. 1. 72
kombinovaná technika, pastel, karton
v 35,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PN F. Gross 46
v 13,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: LD monogram F. G.
barevný tisk
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: na rubu F. Gross
suchá jehla 1/14
v 24,5 ✕ š 33 cm
Signatura: PD F. Gross 71
barevná litografie 48/100
v 30 ✕ š 22 cm
Signatura: PD F. Gross 81
v 5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
v 15 ✕ š 12,5 cm
Signatura: neznačeno