1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
litografie
8,5 x 13 cm
Signatura: F. Gross 61
litografie
19,5 x 21,5 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie 24/100
24 x 16 cm
Signatura: F. Gross
litografie kolorovaná akvarelem
15 x 22 cm
Signatura: F. Gross 49
barevná litografie
20 x 22 cm
Signatura: F. Gross
barevná litografie 41/70
31,5 x 56 cm
Signatura: F. Gross 74
kresba pastelem
36 x 25,5 cm
Signatura: F. Gross
litografie 40/200
20,5 x 19,5 cm
Signatura: F. Gross 85
46,5 x 62,5 cm
Signatura: F. Gross
barevná litografie 8/57
25 x 17 cm
Signatura: F. Gross 72
barevná litografie 8/57
24,5 x 17 cm
Signatura: F. Gross 72
barevná litografie 26/39
53 x 37 cm
Signatura: F. Gross 74