1909–1985
398
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
litografie
v 23,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD F. Gross 44
barevná litografie 7/34
v 58 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD F. Gross 71
barevná litografie 43/75
v 30 ✕ š 45 cm
Signatura: PD F. Gross 72
v 13,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: LD monogram F. G.
40. léta 20. stol.
akvarel, karton
10 x 29 cm (výřez)
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD F. Gross
akvarel, tužka / kresba tužkou
30,5 x 26 / 27,5 x 31,5 cm
Signatura: 1 x PD F. Gross
barevná litografie 76/100
v 24 ✕ š 16 cm
Signatura: PD F. Gross
kombinovaná technika, sololit
v 47 ✕ š 49 cm
Signatura: PD F. Gross
kresba tuší, akvarel
v 9 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD F. Gross
barevná litografie 22/80
v 20,5 ✕ š 35 cm
Signatura: PD F. Gross 82
barevná litografie 33/50
v 20 ✕ š 27 cm
Signatura: PD F. Gross 63