1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
5 x 10 cm
barevná litografie 18/50
41 x 25,5 cm
Signatura: F. Gross 81
25,5 x 16 cm
Signatura: F. Gross v tisku
4 x barevná litografie
7 x 9 cm 4 x
17 x 23,5 cm
barevná litografie
17 x 11,5 cm
Signatura: PD F. Gross 74
23 x 15,5 cm
kresba tuší, akvarel
23 x 16 cm
Signatura: F. Gross 74
16 x 12 cm
15 x 12 cm
14 x 10 cm
Signatura: F. Gross
15 x 12,5 cm