1909–1985
398
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
barevná litografie 57/100
24 x 16,5 cm
Signatura: PD F. Gross
barevná litografie 50/73
43 x 29,5 cm
Signatura: PD F. Gross 76
18 x 15 cm
Signatura: neznačeno
20,5 x 15 cm
Signatura: neznačeno
21 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
17 x 23 cm
Signatura: neznačeno
litografie
8,5 x 13 cm
Signatura: PD F. Gross 61
40. léta 20. stol.
akvarel, karton
10 x 29 cm (výřez)
8 x 6 cm
Signatura: neznačeno
16 x 12 cm
Signatura: neznačeno
7,5 x 6 cm
Signatura: neznačeno
7,5 x 6 cm
Signatura: neznačeno