1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
tisk
27 x 20 cm
Signatura: neznačeno
15 x 12 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 102/150
9 x 13,5 cm
Signatura: UD F. Gross
barevná litografie 30/100
27,5 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
barevná litografie 30/100
28 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
kresba tužkou, pastel
19 x 27 cm
Signatura: UN F. Gross
barevná litografie
13,5 x 9,5 cm
Signatura: UD F. Gross
barevná litografie 45/80
20,5 x 35 cm
Signatura: PD F. Gross 82
barevná litografie 10/70
20 x 34 cm
Signatura: PD F. Gross 81
7,5 x 5,5 cm
Signatura: neznačeno
15,5 x 12 cm
Signatura: neznačeno
litografie
13 x 8,5 cm
Signatura: UD F. Gross