1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
barevný pastel
20 x 16 cm (výřez)
Signatura: PD F. Gross
akvarel, tužka, karton
29,5 x 42 cm
Signatura: PD F. Gross 75
kresba tužkou, akvarel, karton
34,5 x 25 cm
Signatura: PD F. Gross
barevná litografie 68/70
14,5 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 81
barevná litografie 16/34
58 x 41 cm
Signatura: PD F. Gross 71
olej, lepenka
31,5 x 25 cm
Signatura: PD F. Gross
barevná litografie 57/100
24 x 16,5 cm
Signatura: PD F. Gross
barevná litografie 57/100
24 x 16,5 cm
Signatura: PD F. Gross
litografie, autorský tisk
49,5 x 29,5 cm
Signatura: PD F. Gross 46
litografie, autorský tisk
49,5 x 29,5 cm
Signatura: PD F. Gross 46
barevná litografie 56/100
24 x 16 cm
Signatura: PD F. Gross
barevná litografie 57/100
24 x 16 cm
Signatura: PD F. Gross