1909–1985
398
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
barevná litografie 48/100
v 30 ✕ š 22 cm
Signatura: PD F. Gross 81
v 5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
v 15 ✕ š 12,5 cm
Signatura: neznačeno
v 7,5 ✕ š 6 cm
Signatura: neznačeno
v 8 ✕ š 6 cm
Signatura: neznačeno
v 8 ✕ š 6 cm
Signatura: neznačeno
lept, akvatinta
v 8 ✕ š 6 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel
v 9 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD F. Gross
v 16 ✕ š 12 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
v 14,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD F. Gross 44
barevná litografie 10/60
v 20,5 ✕ š 20 cm
barevná litografie
v 21 ✕ š 20 cm
Signatura: UD F. Gross 83