1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
v 7,5 ✕ š 6 cm
Signatura: neznačeno
v 8 ✕ š 6 cm
Signatura: neznačeno
v 8 ✕ š 6 cm
Signatura: neznačeno
lept, akvatinta
v 8 ✕ š 6 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel
v 9 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD F. Gross
v 16 ✕ š 12 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
v 14,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD F. Gross 44
barevná litografie 10/60
v 20,5 ✕ š 20 cm
barevná litografie
v 21 ✕ š 20 cm
Signatura: UD F. Gross 83
litografie
v 23,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD F. Gross 44
barevná litografie 7/34
v 58 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD F. Gross 71
barevná litografie 43/75
v 30 ✕ š 45 cm
Signatura: PD F. Gross 72