1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
litografie
23 x 27 cm
Signatura: PD F. Gross 44
17 x 23,5 cm
Signatura: neznačeno
9 x 12 cm
Signatura: PD F. Gross, UD Fr. Gross v tisku
olej, sololit
41 x 41 cm
Signatura: na rubu F. Gross
olej, sololit
60 x 60 cm
Signatura: PD F. Gross 62
7,5 x 5,5 cm
Signatura: neznačeno
lept, akvatinta
8 x 6 cm
Signatura: neznačeno
15,5 x 12 cm
Signatura: neznačeno
15 x 12 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 30/100
28 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
barevná litografie 30/100
27,5 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
barevná litografie 30/100
28 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80