1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
barevná litografie 81/100
24,5 x 16,5 cm
Signatura: PD F. Gross
8 x barevná litografie 23/60 (100)
27,5 x 19,5 / 28 x 20 cm
Signatura: 8 x PD F. Gross 80
barevná serigrafie
18 x 15,5 cm
Signatura: UD F. Gross
olej, sololit
33 x 45 cm
Signatura: PD F. Gross
barevná litografie 90/100
27,5 x 19,5 cm
Signatura: PD F. Gross 80
barevná litografie 99/100
27,5 x 19,5 cm
Signatura: PD F. Gross 80
olej, sololit
28,5 x 24,5 cm
Signatura: PD F. Gross
3 x barevná litografie 19, 21, 32/45
3 ks 13 x 9 cm
Signatura: 3 x PD F. Gross 71
3 ks 13 x 9 cm
Signatura: 3 x PD F. Gross 71
olej, sololit
28,5 x 24,5 cm
Signatura: PD F. Gross
kresba tužkou, akvarel
30 x 42 cm
Signatura: PD F. Gross 75, LD dedikace: Jindřichu Chalupeckému
kresba tužkou, akvarel
30 x 42 cm