1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
ocelorytina
4,5 x 8 cm
23 x 15,5 cm
Signatura: PD F. Gross
23 x 15,5 cm
Signatura: PD F. Gross
olej, sololit
23 x 61 cm
Signatura: PD F. Gross 61
ocelorytina
6 x 5 cm
barevná litografie 28/70
14,5 x 20,5 cm
Signatura: F. Gross 81
suchá jehla 9/100
15,5 x 8,5 cm
Signatura: PD F. Gross
barevná litografie 33/80
20,5 x 35 cm
Signatura: PD F. Gross 82
kresba uhlem, akvarel
37 x 46,5 cm
Signatura: PD F. Gross 49
barevná litografie
15 x 23 cm
Signatura: UD F. Gross
suchá jehla, pozdější tisk
15,5 x 12 cm
23 x 23,5 cm
Signatura: PD F. Gross 68