1909–1985
398
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
15 x 12,2 cm
Signatura: nesignováno
15,8 x 12,4 cm
Signatura: nesignováno
5,2 x 10,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie 32/60
39,5 x 33 cm
Signatura: F. Gross 83
litografie 2/55
48 x 40 cm
Signatura: F. Gross 82
litografie 13/60
39,5 x 30 cm
Signatura: F. Gross 85
litografie
31 x 56 cm
Signatura: F. Gross 74
litografie
19,5 x 18,5 cm
Signatura: F. Gross 83
litografie
19 x 18 cm
Signatura: Gross
9,5 x 12,5 cm
Signatura: F. Gross
olejová tempera, lepenka
60 x 45 cm
Signatura: F. Gross
litografie
23,5 x 27 cm
Signatura: F. Gross 44