1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
kresba tuší, pastel
17,5 x 13 cm
Signatura: PD F. Gross 63
barevná litografie 3/50
20 x 27 cm
Signatura: PD F. Gross 63
15,5 x 12 cm
Signatura: neznačeno
8 x 6 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 50/73
43 x 29,5 cm
Signatura: PD F. Gross 76
litografie
13 x 8,5 cm
Signatura: UD F. Gross
barevná litografie 57/100
24 x 16,5 cm
Signatura: PD F. Gross
barevná litografie 50/73
43 x 29,5 cm
Signatura: PD F. Gross 76
18 x 15 cm
Signatura: neznačeno
20,5 x 15 cm
Signatura: neznačeno
21 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
17 x 23 cm
Signatura: neznačeno