1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
3 x barevná litografie 19, 21, 32/45
3 ks 13 x 9 cm
Signatura: 3 x PD F. Gross 71
3 ks 13 x 9 cm
Signatura: 3 x PD F. Gross 71
olej, sololit
28,5 x 24,5 cm
Signatura: PD F. Gross