1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
16 x 12 cm
Signatura: neznačeno
7,5 x 6 cm
Signatura: neznačeno
7,5 x 6 cm
Signatura: neznačeno
7,5 x 6 cm
Signatura: neznačeno
5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, sololit
41 x 54 cm
Signatura: PD F. Gross
tisk
27 x 20 cm
Signatura: neznačeno
15 x 12 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 102/150
9 x 13,5 cm
Signatura: UD F. Gross
barevná litografie 30/100
27,5 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
barevná litografie 30/100
28 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
kresba tužkou, pastel
19 x 27 cm
Signatura: UN F. Gross