1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
suchá jehla 9/100
15,5 x 8,5 cm
Signatura: PD F. Gross
barevná litografie 33/80
20,5 x 35 cm
Signatura: PD F. Gross 82
kresba uhlem, akvarel
37 x 46,5 cm
Signatura: PD F. Gross 49
barevná litografie
15 x 23 cm
Signatura: UD F. Gross
suchá jehla, pozdější tisk
15,5 x 12 cm
23 x 23,5 cm
Signatura: PD F. Gross 68
9,5 x 12,5 cm
Signatura: F. Gross
17 x 23,5 cm
16 x 12 cm
15 x 12 cm
25,5 x 16 cm
Signatura: F. Gross 71 v tisku
barevná litografie 2/32
42 x 58 cm
Signatura: F. Gross 71