1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
barevná litografie
13,5 x 9,5 cm
Signatura: UD F. Gross
barevná litografie 45/80
20,5 x 35 cm
Signatura: PD F. Gross 82
barevná litografie 10/70
20 x 34 cm
Signatura: PD F. Gross 81
7,5 x 5,5 cm
Signatura: neznačeno
15,5 x 12 cm
Signatura: neznačeno
litografie
13 x 8,5 cm
Signatura: UD F. Gross
litografie
23 x 27 cm
Signatura: PD F. Gross 44
17 x 23,5 cm
Signatura: neznačeno
9 x 12 cm
Signatura: PD F. Gross, UD Fr. Gross v tisku
olej, sololit
41 x 41 cm
Signatura: na rubu F. Gross
olej, sololit
60 x 60 cm
Signatura: PD F. Gross 62