1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
v 8 ✕ š 6 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 20/73
v 43 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD F. Gross 76
barevná litografie 29/35
v 50,5 ✕ š 38,5 cm
Signatura: PD F. Gross 76
20,5 x 15 cm
Signatura: neznačeno
15,5 x 12 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 57/100
24 x 16,5 cm
Signatura: PD F. Gross
litografie
13 x 8,5 cm
Signatura: UD F. Gross
40. léta 20. stol.
akvarel, karton
10 x 29 cm (výřez)