1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
barevná litografie
20 x 22 cm
Signatura: F. Gross
barevná litografie 41/70
31,5 x 56 cm
Signatura: F. Gross 74
kresba pastelem
36 x 25,5 cm
Signatura: F. Gross
litografie 40/200
20,5 x 19,5 cm
Signatura: F. Gross 85
46,5 x 62,5 cm
Signatura: F. Gross
barevná litografie 8/57
25 x 17 cm
Signatura: F. Gross 72
barevná litografie 8/57
24,5 x 17 cm
Signatura: F. Gross 72
barevná litografie 26/39
53 x 37 cm
Signatura: F. Gross 74
grafický list
14,5 x 10 cm
Signatura: F. Gross
komb. technika, akvarel, kvaš, tužka
13 x 10 cm
Signatura: F. Gross
barevná litografie 26/39
53 x 36,5 cm
Signatura: F. Gross 74
litografie 30/35
42 x 58 cm
Signatura: F. Gross 71