1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
olej, sololit
23 x 61 cm
Signatura: PD F. Gross 61
ocelorytina
6 x 5 cm
barevná litografie 28/70
14,5 x 20,5 cm
Signatura: F. Gross 81