1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
litografie
8,5 x 13 cm
Signatura: PD F. Gross 61
40. léta 20. stol.
akvarel, karton
10 x 29 cm (výřez)
8 x 6 cm
Signatura: neznačeno