1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
barevná litografie
19,5 x 21,5 cm
Signatura: F. Gross
barevná litografie
19,4 x 21,5 cm
Signatura: F. Gross
barevná litografie
19,4 x 21,5 cm
Signatura: F. Gross
barevná litografie
19,4 x 21,5 cm
Signatura: F. Gross
barevná litografie 40/50
59 x 39,5 cm
Signatura: F. Gross 81
suchá jehla, pozd. tisk
8 x 6 cm
Signatura: nesignováno
suchá jehla, pozd. tisk
7,5 x 6 cm
Signatura: nesignováno
litografie, Hollar 1965
12 x 8,7 cm
Signatura: nesignováno
suchá jehla, pozd. tisk
8 x 6 cm
Signatura: nesignováno
suchá jehla, pozd. tisk
8 x 6 cm
Signatura: nesignováno
suchá jehla, pozd. tisk
16 x 12,5 cm
Signatura: nesignováno
suchá jehla, pozd. tisk
8 x 11 cm
Signatura: nesignováno